Chemické výpočty on-line

Materiál slouží jako doplněk k seminářům z lékařské chemie a biochemie pro posluchače 2. ročníku lékařství. Obsahuje příklady zaměřené především na výpočty koncentrací, stechiometrické výpočty a výpočty pH silných a slabých kyselin a bazí a pufrů. Systém automaticky kontroluje odpovědi.

Pro přístup ke kvízům je třeba se registrovat na univerzitním serveru - postupujte dle pokynů na vstupní obrazovce. Vstupní klíč je "biochemie".

Díky registraci může student ke kvízům přistupovat opakovaně, přerušit nedokončený kvíz apod. Může také kvízy řešit vícekrát, přičemž pokaždé dostane jiné zadání.

Pokud se Vám některý příklad nedaří spočítat, doporučujeme se o kvíz několikrát pokusit a pak požádat svého kroužkového asistenta o konzultaci. Váš učitel má přístup k Vašim odpovědím a většinou podle nich dokáže rychle rozpoznat, v čem děláte chyby, a podle toho zaměřit konzultaci.

Chemické výpočty on-line 12.12.2012 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Předměty/kurzy