Vrozená dysplasie kyčelních kloubů

Přednáška vysvětlující diagnosu, principy konservativní i operativní léčby vrozené dysplasie kyčelních kloubů.

Předměty/kurzy

Klíčová slova: kyčelní kloub, dysplasie, vrozený, dětská ortopedie

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 5
rating
uživatelské hodnocení

autor: S. Popelka, Rastislav Hromádka | pracoviště: Ortopedická klinika 1.LF a FN Motol | publikováno: 14.2.2007 | poslední úpravy: 23.6.2009
citace: Popelka S., Rastislav Hromádka: Vrozená dysplasie kyčelních kloubů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 14.2.2007, poslední aktualizace 23.6.2009 [cit. 2019-10-18] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-745-vrozena-dysplasie-kycelnich-kloubu>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: