Kazuistiky infekčních nemocí

Stránka nabízí kazuistiky infekčních nemocí a stavů, které je imitují. Podle anamnézy, fyzikálního nálezu a pomocných vyšetření je čtenář vyzván k stanovení diagnózy a rozhodnutí o dalším postupu. V druhém kroku svůj názor porovná se skutečnou diagnózou a osudem pacienta. Každý případ je komentován a většina z nich je doprovázena fotografiemi, rentgenovou dokumentací a videosekvencemi. Kazuistiky jsou stratifikovány podle obtížnosti.

html Kazuistiky infekčních nemocí Přejít - Kazuistiky infekčních nemocíOtevřít v novém okně - Kazuistiky infekčních nemocí 6.12.2006 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: infekční nemoci, kazuistiky, infektologie, diagnostika

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Hanuš Rozsypal | pracoviště: III. klinika infekčních a tropických nemocí 1.LF a FNB | publikováno: 6.12.2006 | poslední úpravy: 30.6.2009
citace: Rozsypal Hanuš: Kazuistiky infekčních nemocí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 6.12.2006, poslední aktualizace 30.6.2009 [cit. 2018-06-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-632-kazuistiky-infekcnich-nemoci>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: