Onkogynekologie II - Zhoubné nádory dělohy a vulvy

Přednáška představuje karcinom endometria - nejčastější gynekologický zhoubný nádor v rozvinutých zemích - od jeho incidence a diagnostiky až po jeho léčbu. Dále uvádí základní data o sarkomech dělohy a karcinomu vulvy.

html Zhoubné nádory dělohy a vulvy Přejít - Zhoubné nádory dělohy a vulvyOtevřít v novém okně - Zhoubné nádory dělohy a vulvy 5.12.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: endometrium - nádory, vulva - nádory, sarkom, karcinom endometria, karcinom vulvy, hormonoterapie, vulvektomie

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Pavel Freitag | pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 11.4.2007 | poslední úpravy: 12.2.2010
citace: Freitag Pavel: Onkogynekologie II - Zhoubné nádory dělohy a vulvy. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 11.4.2007, poslední aktualizace 12.2.2010 [cit. 2019-07-16] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-405-onkogynekologie-ii-zhoubne-nadory-delohy-a-vulvy>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: