Chirurgie štítné žlázy

Chirurgie štítné žlázy je náročný výkon, který vyžaduje od chirurga zkušenost, trpělivost a pečlivost. Pro pacienta není příliš zatěžující, obávané jsou komplikace thyreoidektomie.

html Chirurgie štítné žlázy Přejít - Chirurgie štítné žlázyOtevřít v novém okně - Chirurgie štítné žlázy 16.11.2006 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: Historie, anatomie, operační technika a taktika, komplikace, výsledky.

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Jiří Klofanda | pracoviště: I. chirurgická klinika - břišní, hrudní a úrazová chirurgie 1.LF a VFN | publikováno: 16.11.2006 | poslední úpravy: 29.6.2009
citace: Klofanda Jiří: Chirurgie štítné žlázy. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 16.11.2006, poslední aktualizace 29.6.2009 [cit. 2018-05-22] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-501-chirurgie-stitne-zlazy>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: