Neplodnost - diagnostika a léčba (I. část)

Neplodností trpí 10% párů. Vyšetřujeme vždy muže i ženu. Prognoza léčby je velmi dobrá, 80-90% žen otěhotní.Klasické metody( léčba anovulace, zánětů, odstranění adhesí, myomů,...) doplňují metody asistované reprodukce ( IVF, ICSI, kryobanka spermií vlastních a spermií dárců).

html Neplodnost (I. část) Přejít - Neplodnost (I. část)Otevřít v novém okně - Neplodnost (I. část) 5.12.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: infertilita ženská, infertilita mužská, terapie, reprodukce asistovaná - techniky, neplodnost, muž, žena, asistovaná reprodukce, kryobanka spermií, darování zárodečných buněk, IVF

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Karel Řežábek | pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 11.4.2007 | poslední úpravy: 12.2.2010
citace: Řežábek Karel: Neplodnost - diagnostika a léčba (I. část). Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 11.4.2007, poslední aktualizace 12.2.2010 [cit. 2019-06-25] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-401-neplodnost-diagnostika-a-lecba-i-cast>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: