Kviz - Diagnostické zobrazovací metody při vyšetření periferních cév

Kviz k tématu: Diagnostické zobrazovací metody při vyšetření periferních cév (ot. č. 8 pro zkoušku z Radiodiagnostiky). Ověřte si znalosti této problematiky. V případě, že budete úspěšný/á ve všech tématech, máte velké předpoklady zkoušku složit. Kvíz je doporučen studentům oborů radiologie a zobrazovací metody.

Klíčová slova: zobrazení periferních cév, vyšetření periferních cév, DSA, angiografie

autor: Jan Porod | pracoviště: Radiodiagnostická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 7.11.2006 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Porod Jan: Kviz - Diagnostické zobrazovací metody při vyšetření periferních cév. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.11.2006, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2019-11-20] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-482-kviz-diagnosticke-zobrazovaci-metody-pri-vysetreni-perifernich-cev>. ISSN 1803-6619.