Kviz k tématu: Diagnostické zobrazovací metody při vyšetření pankreatu, jater a sleziny (ot. č.17 pro zkoušku z Radiodiagnostiky). Ověřte si znalosti této problematiky. V případě, že budete úspěšný/á ve všech tématech, máte velké předpoklady zkoušku složit.  Kvíz je doporučen studentům oborů radiologie a zobrazovací metody.

html Kviz - zobrazovací metody při vyšetření pankreatu, jater a sleziny Přejít - Kviz - zobrazovací metody při vyšetření pankreatu, jater a slezinyOtevřít v novém okně - Kviz - zobrazovací metody při vyšetření pankreatu, jater a sleziny 5.12.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: vyšetření jater, pankreas, ERCP, pankreatitida, slezina

autor: Jana Červenková, Jan Kaván | pracoviště: Radiodiagnostická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 7.11.2006 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Červenková Jana, Jan Kaván: Kviz - Diagnostické zobrazovací metody při vyšetření pankreatu, jater a sleziny, indikace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.11.2006, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2019-11-20] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-478-kviz-diagnosticke-zobrazovaci-metody-pri-vysetreni-pankreatu-jater-a-sleziny-indikace>. ISSN 1803-6619.