Prezentační dovednosti pro vysokoškolské pedagogy

Video zachycuje monmenty z průběhu školení Prezentační dovednosti pro vysokoškolské pedagogy, které probíhalo v prostorách 1. LF UK a bylo určeno vysokoškolským pedagogickým pracovníkům. Video zpravoval CAS, team rektorátu Univerzity Karlovy v Praze s podporou děkana 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Klíčová slova: lék, balení, ošetřovatelství

Obor:

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Monika Hošťálková | publikováno: 22.10.2014 | poslední úpravy: 22.10.2014
citace: Hošťálková Monika: Prezentační dovednosti pro vysokoškolské pedagogy. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 22.10.2014, poslední aktualizace 22.10.2014 [cit. 2017-04-27] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-976-prezentacni-dovednosti-pro-vysokoskolske-pedagogy>. ISSN 1803-6619.