Aplikace inzulinu

Student se zhlédnutím videa seznámí se technikou subkutánní aplikace inzulinu do paže pomocí tzv. inzulinky. Video je určeno jako názorná ukázka pro studenty oboru Všeobecná sestra, Všeobecné lékařství, Zubní lékařství a Adiktologie. Dříve, než student zhlédne výukového video, je nutné, aby danou problematiku prostudoval.

html Aplikace inzulinu Přejít - Aplikace inzulinuOtevřít v novém okně - Aplikace inzulinu 6.2.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: inzulin, ošetřovatelství, injekce

autor: Monika Hošťálková, Iva Eislerová | pracoviště: Ústav teorie a praxe ošetřovatelství | publikováno: 17.12.2012 | poslední úpravy: 21.2.2013
citace: Hošťálková Monika, Iva Eislerová: Aplikace inzulinu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 17.12.2012, poslední aktualizace 21.2.2013 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-946-aplikace-inzulinu>. ISSN 1803-6619.