Kviz - Diagnostické zobrazovací metody v ORL

Kviz k tématu: Diagnostické zobrazovací metody v ORL (ot. č. 20 pro zkoušku z Radiodiagnostiky). Ověřte si znalosti této problematiky. V případě, že budete úspěšný/á ve všech tématech, máte velké předpoklady zkoušku složit.  Kvíz je doporučen studentům oborů radiologie a zobrazovací metody.

Klíčová slova: sialografie, kost skalní, příštitná tělíska, slinné žlázy

autor: Martin Mašek | pracoviště: Radiodiagnostická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 7.11.2006 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Mašek Martin: Kviz - Diagnostické zobrazovací metody v ORL. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.11.2006, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-481-kviz-diagnosticke-zobrazovaci-metody-v-orl>. ISSN 1803-6619.