Kviz - Příprava k vyšetření diagnostickými zobrazovacími metodami (RTG, CT, US)

Kviz k tématu: Příprava k vyšetření diagnostickými zobrazovacími metodami (ot. č. 4 pro zkoušku z Radiodiagnostiky). Ověřte si znalosti této problematiky. V případě, že budete úspěšný/á ve všech tématech, máte velké předpoklady zkoušku složit. Tento dokument je určen studentům oborů radiologie, radiodiagnostiky a zobrazovacích metod.

html Kviz - Příprava k vyšetření (RTG, CT, US) Přejít - Kviz - Příprava k vyšetření (RTG, CT, US)Otevřít v novém okně - Kviz - Příprava k vyšetření (RTG, CT, US) 5.12.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: příprava k vyšetření, skiagrafické vyšetření plic, vyšetření břicha, enteroklýza

autor: Jan Kaván | pracoviště: Radiodiagnostická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 6.11.2006 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Kaván Jan: Kviz - Příprava k vyšetření diagnostickými zobrazovacími metodami (RTG, CT, US). Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 6.11.2006, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-456-kviz-priprava-k-vysetreni-diagnostickymi-zobrazovacimi-metodami-rtg-ct-us>. ISSN 1803-6619.