Laboratorní diagnostika v gastroenterologii

Encyklopedicky strukturované texty metodik laboratorních vyšetření v gastroenterologii, PowerPoint obrázky, on-line odkazy na abstrakta NLM Medline, národní číselník laboratorních metod na serveru MZ ČR.

Klíčová slova: laboratorní techniky a postupy, diagnostické techniky - trávicí ústrojí, gastroenterologie, biochemie, lékařská informatika, laboratorní diagnostika, gastroenterologie, biochemie, patobiochemie, klinická biochemie, lékařská informatika

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Petr Kocna | pracoviště: Ústav klinické biochemie a laboratorní diagnostiky 1.LF a VFN | publikováno: 12.12.2006 | poslední úpravy: 5.6.2009
citace: Kocna Petr: Laboratorní diagnostika v gastroenterologii. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 12.12.2006, poslední aktualizace 5.6.2009 [cit. 2017-05-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-387-laboratorni-diagnostika-v-gastroenterologii>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: