Stabilizační a spojovací prvky ČSN. ČSN – materiály hlavní a pomocné

Přednáška se věnuje stabilizačním a spojovacím prvkům částečných snímatelných náhrad. U jednotlivých prvků je popsána jejich podoba, funkce a použití. Dále zde naleznete základy stability zubních náhrad a způsoby jejího ovlivnění. Informace jsou doplněny schématy zejm. dle skript Antonína Zichy "Částečné snímatelné náhrady". Na závěr jsou uvedeny materiály, které se používají při výrobě částečných snímatelných náhrad.

html Stabilizační a spojovací prvky ČSN Přejít - Stabilizační a spojovací prvky ČSNOtevřít v novém okně - Stabilizační a spojovací prvky ČSN 19.5.2015 kdokoli

Klíčová slova: stabilizační, spojovací, prvky

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Pavla Dudková (Sommerová) | publikováno: 19.5.2015 | poslední úpravy: 19.5.2015
citace: Dudková (Sommerová) Pavla: Stabilizační a spojovací prvky ČSN. ČSN – materiály hlavní a pomocné. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 19.5.2015, poslední aktualizace 19.5.2015 [cit. 2017-07-27] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-980-stabilizacni-a-spojovaci-prvky-csn-csn-materialy-hlavni-a-pomocne>. ISSN 1803-6619.