Kotevní prvky

Přednáška byla vytvořena pro studenty 2. ročníku Zubního lékařství 1.LFUK v Praze v rámci předmětu Preklinické zubní lékařství. Navazuje na předchozí přednášky a konkrétně se zabývá Kotevním systémem částečných snímatelných náhrad, a to jak sponovým, tak nesponovým. V prezentaci jsou použity schématické obrázky převzaté ze skript "Částečné snímatelné náhrady" (Antonín Zicha, Praha 1998), fotografie pořízené autorkou prezentace a z atlasu "Removable Partial Dentures" (George Graber, 1988).

html Kotevní prvky Přejít - Kotevní prvkyOtevřít v novém okně - Kotevní prvky 23.3.2015 kdokoli

Klíčová slova: Preklinické zubní lékařství, Kotevní prvky, Částečné snímatelné náhrady

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Pavla Dudková (Sommerová) | pracoviště: Výzkumný ústav stomatologický 1.LF a VFN | publikováno: 23.3.2015 | poslední úpravy: 5.6.2015
citace: Dudková (Sommerová) Pavla: Kotevní prvky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 23.3.2015, poslední aktualizace 5.6.2015 [cit. 2017-05-28] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-978-kotevni-prvky>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: