Materiály pro fixní zubní náhrady I.

Přednáška s názvem Materiály pro fixní zubní náhrady I. popisuje hlavní materiály používané v zubní protetice. Mezi hlavní materiály patří kovy, keramika a plasty. U jednotlivých skupin materiálů je zde uvedeno jejich rozdělení, dále vlastnosti, zpracování a použití nejen ve fixní protetice, ale pro ucelení tematiky také v protetice snímatelné.

html Materiály pro fixní zubní náhrady I. Přejít - Materiály pro fixní zubní náhrady I.Otevřít v novém okně - Materiály pro fixní zubní náhrady I. 15.5.2014 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Materiály, fixní zubní náhrady, stomatologie

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Pavla Dudková (Sommerová) | pracoviště: Výzkumný ústav stomatologický 1.LF a VFN | publikováno: 15.5.2014 | poslední úpravy: 15.5.2014
citace: Dudková (Sommerová) Pavla: Materiály pro fixní zubní náhrady I.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 15.5.2014, poslední aktualizace 15.5.2014 [cit. 2017-04-27] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-974-materialy-pro-fixni-zubni-nahrady-i>. ISSN 1803-6619.