Materiály pro fixní zubní náhrady II.

Přednáška Materiály pro fixní zubní náhrady II. navazuje na přednášku Materiály pro fixní zubní náhrady I. Popisuje pomocné materiály používané v zubní protetice, mezi které patří hmoty otiskovací, modelové, modelovací, formovací, izolační, brusné a leštící a fixační cementy. Důraz je zde kladen na materiály, s kterými se zubní lékař běžně setkává v ordinaci, tzn. otiskovací hmoty a fixační cementy.

html Materiály pro fixní zubní náhrady II. Přejít - Materiály pro fixní zubní náhrady II.Otevřít v novém okně - Materiály pro fixní zubní náhrady II. 15.5.2014 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: fixní zubní náhrady, Materiály, stomatologie

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Pavla Dudková (Sommerová) | pracoviště: Výzkumný ústav stomatologický 1.LF a VFN | publikováno: 15.5.2014 | poslední úpravy: 15.5.2014
citace: Dudková (Sommerová) Pavla: Materiály pro fixní zubní náhrady II.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 15.5.2014, poslední aktualizace 15.5.2014 [cit. 2017-08-22] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-973-materialy-pro-fixni-zubni-nahrady-ii>. ISSN 1803-6619.