Praktická cvičení z biologie a genetiky

Prezentace z praktických cvičení z biologie a genetiky publikovaná na internetu. Umožňují studentům i ostatním zájemcům neomezený přístup k vykládané látce. Presentations from the practical training published on the internet. They provide unrestricted access to the subject curriculum for students as well as for interested general audience.

html Praktická cvičení z biologie a genetiky Přejít - Praktická cvičení z biologie a genetikyOtevřít v novém okně - Praktická cvičení z biologie a genetiky 6.12.2006 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: populační genetika, molekulární genetika, imunogenetika, molekulární genetika nádorů

Obor:

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Lucie Šedová, Aleš Panczak, Drahomíra Křenová, Jaroslav Kotlas, František Liška, Berta Otová, Ondřej Šeda | pracoviště: Ústav biologie a lékařské genetiky 1.LF a VFN | publikováno: 6.12.2006 | poslední úpravy: 28.5.2009
citace: Šedová Lucie, Aleš Panczak, Drahomíra Křenová, Jaroslav Kotlas, František Liška, Berta Otová, Ondřej Šeda: Praktická cvičení z biologie a genetiky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 6.12.2006, poslední aktualizace 28.5.2009 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-630-prakticka-cviceni-z-biologie-a-genetiky>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: