Nevenerické choroby mužského genitálu

Rozdělení nevenerických chorob mužského genitálu dle klinického obrazu, etiologie a diferenciální diagnostiky. Prezentace představuje Genitál - nevenerická kožní onemocnění mužů: scabies, lichen planus, Lymphangoitis penis, Balanopothitis plasmocellularis Zoon, Tumor, angikeratom s bohatou obrazovou fotodokumentací diagnoz.

Klíčová slova: nevenerické, genitál, muži, diferenciální diagnostika

autor: R. Pánková, Ivana Kuklová | pracoviště: Dermatovenerologická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 12.1.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Pánková R., Ivana Kuklová: Nevenerické choroby mužského genitálu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 12.1.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-583-nevenericke-choroby-muzskeho-genitalu>. ISSN 1803-6619.