Náhlé příhody v porodnictví - Úvod, Rozdělení

Přednáška s názvem "Náhlé příhody v porodnictví - Úvod, Rozdělení" je určena pro studenty studující obory porodnictví a gynekologiea  v 1.části pojednává o náhlých příhodách v porodnictví -krvácení, NPB, aktní interní komplikace.V druhé části jsou rozděleny příčiny náhlých příhod z hlediska časového vzniku.

html Náhlé příhody v porodnictví - Úvod, Rozdělení Přejít - Náhlé příhody v porodnictví - Úvod, RozděleníOtevřít v novém okně - Náhlé příhody v porodnictví - Úvod, Rozdělení 6.8.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: akutní medicína, náhlé příhody břišní, koagulopathie, interní choroby

autor: Bedřich Kratochvíl | pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 6.8.2007 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Kratochvíl Bedřich: Náhlé příhody v porodnictví - Úvod, Rozdělení. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 6.8.2007, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-433-nahle-prihody-v-porodnictvi-uvod-rozdeleni>. ISSN 1803-6619.