Organizace prenatální péče

Přednáška s názvem "Organizace prenatální péče" určena především studentům studující obory porodnictví a  gynekologie. Podává komplexní pohled na systém a kvalitu prenatání péče v ČR. Definuje základní termíny a vyzdvihuje hlavní příčiny vynikajících výsledků české perinatální medicíny.

html Organizace prenatální péče Přejít - Organizace prenatální péčeOtevřít v novém okně - Organizace prenatální péče 8.10.2008 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: prenatální péče, kojenecká mortalita, mateřská mortalita, efektivita prenatální péče, perinatální mortalita, mateřská mortalita, průkazka těhotné

autor: Pavel Calda | pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 4.9.2007 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Calda Pavel: Organizace prenatální péče. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 4.9.2007, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-429-organizace-prenatalni-pece>. ISSN 1803-6619.