Infekce v gynekologii a porodnictví - Pánevní zánětlivá nemoc

Proběhlý pánevní zánět je často příčinou řady závažných komplikací, včetně možnosti vzniku neplodnosti, mimoděložního těhotenství, chronické pánevní bolesti a jiných.

html Pánevní zánětlivá nemoc Přejít - Pánevní zánětlivá nemocOtevřít v novém okně - Pánevní zánětlivá nemoc 5.12.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: adnexitida, parametritida, zánět, Douglasova dutina, ovarium, adnexitis, parametritis, tuboovariání absces, absces Douglasova prostoru

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
rating
uživatelské hodnocení

autor: Jaromír Mašata | pracoviště: Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 4.4.2007 | poslední úpravy: 12.2.2010
citace: Mašata Jaromír: Infekce v gynekologii a porodnictví - Pánevní zánětlivá nemoc. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 4.4.2007, poslední aktualizace 12.2.2010 [cit. 2017-11-20] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-397-infekce-v-gynekologii-a-porodnictvi-panevni-zanetliva-nemoc>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

• osu  (Mrozek8@seznam.cz, 24.10.2017, 17:13)
     Dobrý den, rád bych se podíval na Vaše přednášky. Bohužel přihlášení přes portál Ostravské univerzity nefunguje. Neumíte mi poradit? Děkuji, Mrózek

Vložit nový příspěvek:

Autor / e-mail: [ přihlášení/ověření uživatele ]