Pochopení EKG a jeho význam pro praxi [B01344]

PVP EKG - Kardiostimulace - podklady k přednášce

Autor: Jan Malík

Podklady k přednášce/semináři "Kardiostimulace" v rámci povinně volitelného předmětu "Pochopení ekg a jeho význam pro praxi".

Kardiostimulace v ekg obraze - podklady k přednášce PVP "Pochopení ekg a jeho význam pro praxi"

Autor: Jan Malík

podklady k přednášce, která zazněla dne 9.12.2009.

Arytmie - Prezezentace k PVP

Autor: Jan Malík, Jan Šimek

Podklady k přednáškám o arytmiích jsou primárně určeny studentům PVP „Pochopení EKG a jeho význam pro praxi“. Slouží k opakovaní a přípravě na zápočet. Mohou však být užitečné i pro všechny mediky v rámci studia vnitřního lékařství, resp. kardiologie i pro studenty jiných oborů či jiné zájemce.