Zkušenosti z provozování zubní ordinace v Keni

Tento článek popisuje nejen medicínské zkušenosti nabyté při pobytu v malém zdravotnickém středisku v Africe. Vybudování střediska panem Alešem Bártou v Keňské vesničce Itibo bylo nedávno zfilmováno ve snímku Daleko za sluncem (Far Beyond the Sun, 2015). Práci v Itibu lze doporučit všem, kteří chtějí zjistit, jak lze provozovat medicínu v jiných podmínkách něž jaké známe z našich končin.

Klíčová slova: terapeutické výkon, zkušenosti, Afrika, medicínské zkušenosti

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Michal Dudek | publikováno: 18.9.2015 | poslední úpravy: 19.10.2015
citace: Dudek Michal: Zkušenosti z provozování zubní ordinace v Keni. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 18.9.2015, poslední aktualizace 19.10.2015 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-988-zkusenosti-z-provozovani-zubni-ordinace-v-keni>. ISSN 1803-6619.