Adhezní spoj a adhezivní systémy I. část

Rozšiřující se indikace pro využití adhezivních systémů ve stomatologii vedou v poslední době k jejich častějšímu používání v zubních ordinacích. Reakcí výrobců na jejich spotřebu je vývoj stále nových produktů a vyznat se mezi jednotlivými typy není jednoduché. Následující text přináší přehled současných adheziv, upozorňuje na možné chyby při jejich použití a nabízí různá doporučení pro jejich aplikaci v klinické praxi.

html Adhezní spoj a adhezivní systémy Přejít - Adhezní spoj a adhezivní systémyOtevřít v novém okně - Adhezní spoj a adhezivní systémy 18.9.2015 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: adhesives, adhesive joint, adhesive systems, clinical recom mendations

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Michal Dudek | publikováno: 18.9.2015 | poslední úpravy: 19.10.2015
citace: Dudek Michal: Adhezní spoj a adhezivní systémy I. část. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 18.9.2015, poslední aktualizace 19.10.2015 [cit. 2017-04-27] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-992-adhezni-spoj-a-adhezivni-systemy-i-cast>. ISSN 1803-6619.