Protetické instrumentárium, rozdělení fixních náhrad

Přednáška uvádí základní rozdělení fixních náhrad a jejich stručnou definicí nebo obrazovým vysvětlením. Dále je zde popsáno instrumentárium používané v zubní ordinaci a protetické laboratoři, které se používá při výrobě zubních náhrad. Přednáška je doplněna četnými fotografiemi nástrojů a přístrojů používanými na našem pracovišti.

html Protetické instrumentárium, Rozdělení fixních náhrad Přejít - Protetické instrumentárium, Rozdělení fixních náhradOtevřít v novém okně - Protetické instrumentárium, Rozdělení fixních náhrad 19.10.2015 kdokoli

Klíčová slova: instrumentárium, fixní náhrady, stomatologie

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Pavla Dudková (Sommerová) | pracoviště: Výzkumný ústav stomatologický 1.LF a VFN | publikováno: 15.5.2014 | poslední úpravy: 19.10.2015
citace: Dudková (Sommerová) Pavla: Protetické instrumentárium, rozdělení fixních náhrad. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 15.5.2014, poslední aktualizace 19.10.2015 [cit. 2017-05-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-972-proteticke-instrumentarium-rozdeleni-fixnich-nahrad>. ISSN 1803-6619.