Ošetřovatelský proces při podávání léků

Prezentace je určena pro studenty 1. ročníku oboru Všeobecná sestra a 2. ročníku oboru Všeobecné lékařství. Tato prezentace obsahuje úvod k podávání léků včetně terminologie a zásad správného podávání. Další částí je ošetřovatelský proces při podávání léků per os a ošetřovatelský proces při místní aplikaci léků, tzn. aplikace léků na kůži, do oka, nosu, ucha, konečníku a pochvy.

html Ošetřovatelský proces při podávání léků Přejít - Ošetřovatelský proces při podávání lékůOtevřít v novém okně - Ošetřovatelský proces při podávání léků 6.2.2013 přístup řízen na externím úložišti

Klíčová slova: Ošetřovatelský proces, podávání léků

autor: Monika Hošťálková | pracoviště: Ústav teorie a praxe ošetřovatelství | publikováno: 23.10.2011 | poslední úpravy: 6.2.2013
citace: Hošťálková Monika: Ošetřovatelský proces při podávání léků. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 23.10.2011, poslední aktualizace 6.2.2013 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-930-osetrovatelsky-proces-pri-podavani-leku>. ISSN 1803-6619.