MedicalMedia.eu

Do provozu byl úspěšně předán projekt pro správu a distribuci chráněných videí s názvem Streaming a distribuce chráněných multimédií lékařských fakult UK s využitím technologické infrastruktury CESNET. Rozhraní pro uživatele je na adrese uvedené v tabulce pod textem. Jde o komplexní systém pro správu, úschovu a řízenou distribuci citlivých výukových multimediálních materiálů.

html MedicalMedia.eu Přejít - MedicalMedia.euOtevřít v novém okně - MedicalMedia.eu 31.5.2011 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: video, videoserver, medical, media

Obor:

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Tomáš Nikl | publikováno: 31.5.2011 | poslední úpravy: 9.1.2012
citace: Nikl Tomáš: MedicalMedia.eu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 31.5.2011, poslední aktualizace 9.1.2012 [cit. 2017-08-22] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-922-medicalmedia-eu>. ISSN 1803-6619.