Soubor přednášek z anatomie

Jedná se o soubor prezentací, které slouží jako podklad k přednáškám z anatomie. Tematicky zahrnují celou systematickou anatomii. Tento materiál slouží k rekapitulaci nejdůležitějších poznatků a k doplnění běžných učebnic. Prezentace jsou řazeny tematicky dle jednotlivých systémů a dle jednotlivých oborů (lékařství, zubní lékařství, bakalářské obory).

Klíčová slova: anatomie, zubní lékařství, soubor přednášek

Obor:

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 4
rating
uživatelské hodnocení

autor: Ondřej Naňka, Jiří Brabec, Oldřich Eliška, Jana Dudová, Rastislav Druga, Miloš Grim, Zdenek Halata, Ivo Klepáček, Lukáš Lacina, Veronika Němcová, Zdenka Nováková, Pavel Petrovický, Karel Smetana, David Sedmera, Pavel Šnajdr | pracoviště: Anatomický ústav | publikováno: 7.1.2010 | poslední úpravy: 6.2.2013
citace: Naňka Ondřej, Jiří Brabec, Oldřich Eliška, Jana Dudová, Rastislav Druga, Miloš Grim, Zdenek Halata, Ivo Klepáček, Lukáš Lacina, Veronika Němcová, Zdenka Nováková, Pavel Petrovický, Karel Smetana, David Sedmera, Pavel Šnajdr: Soubor přednášek z anatomie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 7.1.2010, poslední aktualizace 6.2.2013 [cit. 2017-08-22] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-878-soubor-prednasek-z-anatomie>. ISSN 1803-6619.