podklady k přednášce, která zazněla dne 9.12.2009.

Podklady k přednášce/semináři "Kardiostimulace" v rámci povinně volitelného předmětu "Pochopení ekg a jeho význam pro praxi".

viz powerpointova prezentace

Klíčová slova: kardiostimulace, ekg

autor: Jan Malík | pracoviště: III. interní klinika - klinika endokrinologie a metabolismu 1.LF a VFN | publikováno: 30.12.2009 | poslední úpravy: 23.1.2013
citace: Malík Jan: Kardiostimulace v ekg obraze - podklady k přednášce PVP "Pochopení ekg a jeho význam pro praxi". Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 30.12.2009, poslední aktualizace 23.1.2013 [cit. 2017-11-20] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-877-kardiostimulace-v-ekg-obraze-podklady-k-prednasce-pvp-quot-pochopeni-ekg-a-jeho-vyznam-pro-praxi-quot>. ISSN 1803-6619.