Pravidla pro uveřejňování článků a děl na Výukovém portálu 1.lf UK

Pravidla:

1. Dokument musí sloužit jako ucelený objekt srozumitelný nejen studentům, kteří právě studují předmět na ústavu či klinice.
2. Pokud autor hodlá vystavit PowerPointovou a podobnou prezentaci či multimedia (např. videozáznam), musí být tato doplněna psaným nebo mluveným komentářem.
3. U převzatého díla nebo jeho části musí být uvedena citace, případně souhlas nakladatele či autora.
4. Je bezpodmínečně nutné anonymizovat pacienty.

Objekt by neměl obsahovat:

1. Obrázky bez popisu.
2. Videa bez komentáře nebo popisu.
3. Samostatné testy bez výukového (výkladového) objektu.
4. Diplomové práce a jiné práce, které primárně neslouží k výuce.

Klíčová slova: pravidla

Obor:

autor: Stanislav Štípek | publikováno: 2.11.2009 | poslední úpravy: 16.11.2009
citace: Štípek Stanislav: Pravidla pro uveřejňování článků a děl na Výukovém portálu 1.lf UK. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 2.11.2009, poslední aktualizace 16.11.2009 [cit. 2017-05-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-870-pravidla-pro-uverejnovani-clanku-a-del-na-vyukovem-portalu-1-lf-uk>. ISSN 1803-6619.