E-learningová přednáška: Tonutí

E-learningová přednáška je určená pro studenty 5.ročníku, obor všeobecné lékařství, předmět neodkladná medicína. Přednáška popisuje problematiku tonutí, reakci organismu na tonuti, problematiku přednemocniční a nemocniční péče o tonoucí, komplikace u těchto pacientů a jejich prognózu na přežití. Výukový dokument je především určen studentům oboru anesteziologie a intenzivní medicíny.

html Tonutí Přejít - TonutíOtevřít v novém okně - Tonutí 19.2.2008 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: Neodkladná medicína, tonutí, utonutí

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: Lubomír Kraus | pracoviště: Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1.LF a VFN | publikováno: 19.2.2008 | poslední úpravy: 10.1.2013
citace: Kraus Lubomír: E-learningová přednáška: Tonutí. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 19.2.2008, poslední aktualizace 10.1.2013 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-812-e-learningova-prednaska-tonuti>. ISSN 1803-6619.