Výukový portál 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Výukový portál 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je jako pokračující online zdroj oficiální platformou pro uveřejňování plných textů článků, výukových prezentací, přednášek a pedagogických děl, elektronických výukových autorských a didaktických děl, a multimediálních učebních pomůcek a další elektronických dokumentů pro podporu prezenčního a distančního studia lékařských a zdravotnických oborů na 1.lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Dokumenty na tomto portálu jsou dostupné podle autorem zvolených přístupových práv t.j. dokumenty mohou být volně dostupné, nebo dostupné po přihlášení zvolené skupině uživatelů, obsahuje archiv uveřejněných děl. Periodicita přírůstku článků je nepravidelná.

Redakce:

Centrum podpory elektronického vzdělávání
1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze
Kateřinská 32, 121 08, Praha 2

Redaktoři: Tomáš Nikl, Filip Staněk, Josef Martiňák
Kontakt: e-learning@lf1.cuni.cz

ISSN 1803-6619 (od 12.12.2008)

autor: Tomáš Nikl | publikováno: 18.2.2008 | poslední úpravy: 17.4.2009
citace: Nikl Tomáš: Výukový portál 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 18.2.2008, poslední aktualizace 17.4.2009 [cit. 2017-06-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-806-vyukovy-portal-1-lekarske-fakulty-univerzity-karlovy-v-praze>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: