Kardiopulmonální resuscitace

E-learningová přednáška je určená pro studenty 5. ročníku, obor všeobecné lékařství, předmět neodkladná medicína. Pojednává o kardiopulmonální resuscitace podle posledních guidelines z roku 2005 a pokrývá celé spektrum kardiopulmonální resuscitace tedy jak základní, tak i rozšířenou KPR.

html Kardiopulmonální resuscitace Přejít - Kardiopulmonální resuscitaceOtevřít v novém okně - Kardiopulmonální resuscitace 31.1.2008 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: Neodkladná medicína, KPR, Resuscitace

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 10
rating
uživatelské hodnocení

autor: Jan Bruthans | pracoviště: Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1.LF a VFN | publikováno: 31.1.2008 | poslední úpravy: 26.4.2012
citace: Bruthans Jan: Kardiopulmonální resuscitace. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 31.1.2008, poslední aktualizace 26.4.2012 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-800-kardiopulmonalni-resuscitace>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

• hodnocení přednášky zdravotní sestra kardiologie  (mary7@centrum.cz, 24.2.2011, 11:21)
    přednáška je věcná,přehledná,líbí se!

Vložit nový příspěvek:

Autor / e-mail: [ přihlášení/ověření uživatele ]