Videodemonstrace z anatomie

Následující stránka je urřena studentům 1. LF UK a obsahuje odkazy na videa, která demonstrují vybrané krajiny lidského těla. Soustředili jsme se především na krajiny, které jsou předmětem pitevních cvičení. Nahrávky by měly sloužit pro přípravu před pitevními cvičeními a jako opakování před zápočtem a praktickou zkouškou z anatomie. Videa jsou řazena topograficky. K prohlížení jsou oprávněni všichni uživatelé registrováni v SIS, k přihlášení použijte stejný login. Heslo je rodné číslo bez lomítek. Část nahrávek pochází z archivu Anatomického ústavu 1. LF UK a byla nyní díky podpoře grantu FRVŠ 108/2007 " Anatomická pitva - digitalizace a doplnění videonahrávek a jejich použití v e-learningu" digitalizována a zpřístupněna přes www rozhraní, v některých pasážích může být snížená kvalita obrazu. Část nahrávek byla pořízena nově. Další nahrávky budou doplňovány průběžně.

(lid-198)

html Videodemonstrace z anatomie Přejít - Videodemonstrace z anatomieOtevřít v novém okně - Videodemonstrace z anatomie 8.10.2008 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Obor:

autor: Ondřej Naňka | pracoviště: Anatomický ústav | publikováno: 24.1.2008 | poslední úpravy: 25.5.2009
citace: Naňka Ondřej: Videodemonstrace z anatomie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 24.1.2008, poslední aktualizace 25.5.2009 [cit. 2017-04-27] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-797-videodemonstrace-z-anatomie>. ISSN 1803-6619.