Katalog metod v biofyzice

Katalog metod v biofyzice obsahuje abecedně seřazené metody a přístroje používané v medicínské biofyzice. V tomto katalogu jsou například uvedeny: audiometrie, elektroléčba, mikroskop, katateploměr, laser, nomogram, spektrofotometr, EKG, optotypy, spirometr, tonometr atd. Každý odkaz obsahuje jednoduchý popis principu metody nebo přístroje , případně je doplněn obrazovou dokumentací.

html Katalog metod v biofyzice Přejít - Katalog metod v biofyziceOtevřít v novém okně - Katalog metod v biofyzice 20.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: audiometrie, elektroléčba, mikroskop, katateploměr, laser, nomogram, spektrofotometr, EKG, optotypy, spirometr, tonometr

Obor:

autor: Jaroslava Kymplová | pracoviště: Ústav biofyziky a informatiky | publikováno: 18.1.2008 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Kymplová Jaroslava: Katalog metod v biofyzice. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity v Praze [online] 18.1.2008, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-04-26] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-793-katalog-metod-v-biofyzice>. ISSN 1803-6619.