Počítače a zdraví

V přednášce jsou shrnuty nejzákladnější informace o výhodách i nevýhodách používání počítačů z ohledem na zdraví uživatele.

html Počítače a zdraví Přejít - Počítače a zdravíOtevřít v novém okně - Počítače a zdraví 19.9.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: Počítač, zdraví, internet, závislost

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Martin Kubačák | pracoviště: Ústav biofyziky a informatiky | publikováno: 19.9.2007 | poslední úpravy: 23.6.2009
citace: Kubačák Martin: Počítače a zdraví. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 19.9.2007, poslední aktualizace 23.6.2009 [cit. 2017-11-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-785-pocitace-a-zdravi>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: