Vybrané kapitoly z psychiatrie

Ve vybraných kapitolách z psychiatrie je zahrnuto 6 prezentací s namluveným komentářem. Jedná se o základní informace o historii psychiatrie ve světě a v u nás, o poruchách nálady a o psychózách.

html Vybrané kapitoly z psychiatrie Přejít - Vybrané kapitoly z psychiatrieOtevřít v novém okně - Vybrané kapitoly z psychiatrie 9.7.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: historie psychiatrie, afektivní poruchy, psychózy, neurobiologie

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Zdeněk Fišar | pracoviště: Psychiatrická klinika 1.LF a VFN | publikováno: 9.7.2007 | poslední úpravy: 8.1.2010
citace: Fišar Zdeněk: Vybrané kapitoly z psychiatrie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 9.7.2007, poslední aktualizace 8.1.2010 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-782-vybrane-kapitoly-z-psychiatrie>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: