Morbus Perthes

Multimediální presentace vysvětlující základy diagnostiky a léčby morbus Calve-Legg-Perthes. Vhodná pro pregraduální studenty.

html Morbus Perthes Přejít - Morbus PerthesOtevřít v novém okně - Morbus Perthes 23.3.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Předměty/kurzy

Klíčová slova: Aseptická nekróza, Dětská ortopedie, Kyčelní kloub, Ortopedie

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Rastislav Hromádka, Stanislav Popelka | pracoviště: Ortopedická klinika 1.LF a FN Motol | publikováno: 23.3.2007 | poslední úpravy: 23.6.2009
citace: Hromádka Rastislav, Stanislav Popelka: Morbus Perthes. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 23.3.2007, poslední aktualizace 23.6.2009 [cit. 2017-12-15] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-748-morbus-perthes>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: