Coxa vara adolescentium

Multimediální prezentace určená pregraduálním studentům popisující vznik, diagnostiku a základní principy léčby Coxa vara adolescentium (CVA). V prezentaci si vysvětlíme jak vypadá diagnostika, klinický obraz, dělení dle RTG obrazu, následnou léčbu a komplikace které mohou nastat.

html Coxa vara adolescentium Přejít - Coxa vara adolescentiumOtevřít v novém okně - Coxa vara adolescentium 23.3.2007 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Předměty/kurzy

Klíčová slova: Dětská ortopedie, kyčelní kloub, Ortopedie, epifyzeolýza, CVA

Ohodnoťte
jako první tento článek!

autor: J. Hach, Rastislav Hromádka | pracoviště: Ortopedická klinika 1.LF a FN Motol | publikováno: 23.3.2007 | poslední úpravy: 26.4.2012
citace: Hach J., Rastislav Hromádka: Coxa vara adolescentium. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 23.3.2007, poslední aktualizace 26.4.2012 [cit. 2017-12-15] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-747-coxa-vara-adolescentium>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: