WWW atlas řezů mozkem

Webový atlas ukazuje nativní řezy mozkovým kmenem ve srovnání s mikroskopickými. Dále jsou dostupné řezy hemisférou ve frontální rovině, klíčové struktury jsou opět i v mikroskopickém obraze. Webový atlas ukazuje nativní řezy mozkovým kmenem ve srovnání s mikroskopickými. Dále jsou dostupné řezy hemisférou ve frontální rovině, klíčové struktury jsou opět i v mikroskopickém obraze. Webový atlas ukazuje nativní řezy mozkovým kmenem ve srovnání s mikroskopickými. Dále jsou dostupné řezy hemisférou ve frontální rovině, klíčové struktury jsou opět i v mikroskopickém obraze.

html WWW atlas řezů mozkem Přejít - WWW atlas řezů mozkemOtevřít v novém okně - WWW atlas řezů mozkem 6.2.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: řezy mozkovým kmenem, řezy mozkem, makroskopické řezy, mikroskopické řezy

Obor:

autor: Jiří Brabec, Ondřej Naňka, Pavel Petrovický | pracoviště: Anatomický ústav | publikováno: 12.2.2007 | poslední úpravy: 6.2.2013
citace: Brabec Jiří, Ondřej Naňka, Pavel Petrovický: WWW atlas řezů mozkem. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 12.2.2007, poslední aktualizace 6.2.2013 [cit. 2017-11-21] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-742-www-atlas-rezu-mozkem>. ISSN 1803-6619.