Úvod do plastické chirurgie

Etymologie slova chirurgie = cheir (ruka) + ergein (dělat). Základy fyziologického operování. Operační technika. Elektronický výukový dokument je dostupný pro studenty a zájemce o obory chirurgie, traumatologie a ortopedie. Etymologie slova chirurgie = cheir (ruka) + ergein (dělat). Základy fyziologického operování.

html Úvod do plastické chirurgie Přejít - Úvod do plastické chirurgieOtevřít v novém okně - Úvod do plastické chirurgie 21.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: plastická chirurgie, historie, náplň oboru, laloky, transplantáty

autor: Jana Matějovská | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 8.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Matějovská Jana: Úvod do plastické chirurgie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 8.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-732-uvod-do-plasticke-chirurgie>. ISSN 1803-6619.