Rekonstrukce prsu po mastektomii

Nádor prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Mastektomie představuje jeden z možných léčebných postupů. Nádor prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Mastektomie představuje jeden z možných léčebných postupů. Nádor prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Mastektomie představuje jeden z možných léčebných postupů.

Klíčová slova: mastektomie, rekonstrukce prsu, plastika, chirurgie

autor: Libor Kment, Jan Měšťák, Karel Urban | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 8.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Kment Libor, Jan Měšťák, Karel Urban: Rekonstrukce prsu po mastektomii. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 8.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-731-rekonstrukce-prsu-po-mastektomii>. ISSN 1803-6619.