Ztrátové defekty ruky

Fotografická dokumentace ztrátových poranění ruky. Postraumatické chybění palce. Prezentace je určena studentům 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Fotografická dokumentace ztrátových poranění ruky. Postraumatické chybění palce. Prezentace je určena studentům 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

html Ztrátové defekty ruky Přejít - Ztrátové defekty rukyOtevřít v novém okně - Ztrátové defekty ruky 21.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: ztrátový defekt, ruka, plastika, chirurgie

autor: Václav Smrčka | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 8.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Smrčka Václav: Ztrátové defekty ruky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 8.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-730-ztratove-defekty-ruky>. ISSN 1803-6619.