Flexory ruky

Fotografická dokumentace, případy, revize a léčba poranění a vrozených vad šlach flexorových svalů. Fotografická dokumentace, případy, revize a léčba poranění a vrozených vad šlach flexorových svalů. Fotografická dokumentace, případy, revize a léčba poranění a vrozených vad šlach flexorových svalů.

html Flexory ruky Přejít - Flexory rukyOtevřít v novém okně - Flexory ruky 21.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: flexory, ruka, plastika, chirurgie

autor: Václav Smrčka | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 8.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Smrčka Václav: Flexory ruky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 8.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-12-15] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-728-flexory-ruky>. ISSN 1803-6619.