Extenzory ruky

Fotografická dokumentace možností léčebných zásahů při poranění extenzorové skupiny svalů ruky. Fotografická dokumentace možností léčebných zásahů při poranění extenzorové skupiny svalů ruky. Fotografická dokumentace možností léčebných zásahů při poranění extenzorové skupiny svalů ruky. Fotografická dokumentace možností léčebných zásahů při poranění extenzorové skupiny svalů ruky.

html Extenzory ruky Přejít - Extenzory rukyOtevřít v novém okně - Extenzory ruky 21.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: ruka, extenzory, plastika, chirurgie

autor: Václav Smrčka | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 8.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Smrčka Václav: Extenzory ruky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 8.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-12-15] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-727-extenzory-ruky>. ISSN 1803-6619.