Dlahování ruky

Dlahování flexorových a extenzorových šlach. Dlahování po poranění nebo ruptuře kolaterálních ligament. Dlahování flexorových a extenzorových šlach. Dlahování po poranění nebo ruptuře kolaterálních ligament. Dlahování flexorových a extenzorových šlach. Dlahování po poranění nebo ruptuře kolaterálních ligament.

html Dlahování ruky Přejít - Dlahování rukyOtevřít v novém okně - Dlahování ruky 21.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: plastická chirurgie, ruka, dlahování, šlachy

autor: R. Pluhařová, Váckav Smrčka | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 7.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Pluhařová R., Váckav Smrčka: Dlahování ruky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-12-15] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-726-dlahovani-ruky>. ISSN 1803-6619.