Nádory měkkých tkání

Současná léčba nádorů měkkých tkání není již jen otázkou chirurgické léčby, ale vyžaduje mezioborovou spolupráci více pracovních skupin. Současná léčba nádorů měkkých tkání není již jen otázkou chirurgické léčby, ale vyžaduje mezioborovou spolupráci více pracovních skupin. Současná léčba nádorů měkkých tkání není již jen otázkou chirurgické léčby, ale vyžaduje mezioborovou spolupráci více pracovních skupin.

html Nádory měkkých tkání Přejít - Nádory měkkých tkáníOtevřít v novém okně - Nádory měkkých tkání 21.1.2013 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: nádory, měkké tkáně, klasifikace, diagnostika, epidemiologie

autor: Jana Matějovská | pracoviště: Klinika plastické chirurgie 1.LF a FNB | publikováno: 7.2.2007 | poslední úpravy: 21.1.2013
citace: Matějovská Jana: Nádory měkkých tkání. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.2.2007, poslední aktualizace 21.1.2013 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-725-nadory-mekkych-tkani>. ISSN 1803-6619.