Monitorace hemodynamiky

Přednáška podává přehled o monitoraci hemodynamiky, věnuje se identifikaci tkáňové hypoxie a rozebírá možnosti S-G katetru. Výukový dokument je dostupný na Výukovém portálu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze studentům a zájemcům o obor akutní medicína. Přiložený soubor je možné stáhnout na lokální počítač. Dokumnet neí dovoleno upravovat bez souhlasu autora.

Přílohy:
Příloha   Datum Velikost Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
pps MONITORACE HEMODYNAMIKY Stáhnout - MONITORACE HEMODYNAMIKYOtevřít v novém okně - MONITORACE HEMODYNAMIKY 7.12.2006 2.95 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: Hemodynamika, monitorace, racionalita, invazivní monitorace, tkáňová monitorace

autor: Jan Bláha | pracoviště: Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1.LF a VFN | publikováno: 7.12.2006 | poslední úpravy: 12.12.2012
citace: Bláha Jan: Monitorace hemodynamiky. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 7.12.2006, poslední aktualizace 12.12.2012 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-652-monitorace-hemodynamiky>. ISSN 1803-6619.