Logo 1.LF UK pro použití ve výukových materiálech

Logo 1.LF pro použití ve výukových materiálech poptávejte u podpory e-learningu emailem. Logo poskytujeme, se souhlasem oddělení pro vnější vztahy 1.LF, pouze na vyžádání a výhradně k označení výukových dokumentů určených pro e-learning. Logo 1.LF je dostupné v základních barvách bílá, černá, tmavomodrá. V žádosti uvádějte barvu podkladu. Použití loga UK vydáváme se souhlasem děkanátu 1.LF a oddělením pro vnější vztahy UK. Jeho použití se řídí těmito zásadami.

Klíčová slova: logo, logo, logo, logo, logo

Obor:

autor: Tomáš Nikl | publikováno: 22.11.2006 | poslední úpravy: 9.3.2013
citace: Nikl Tomáš: Logo 1.LF UK pro použití ve výukových materiálech. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity [online] 22.11.2006, poslední aktualizace 9.3.2013 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.lf1.cuni.cz/clanek-568-logo-1-lf-uk-pro-pouziti-ve-vyukovych-materialech>. ISSN 1803-6619.

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek: